1 » 2 » Moduły światłowodowe3
Dlaczego my? sklepQNAP

QNAP eBook

alt
Wyjątkowy podręcznik dedykowany tym którzy chcą rozpocząć przygodę z serwerem QNAP

QNAP Rodo


25 maja 2018 - data wejścia w życie ustawy RODO. Dowiedz się jak QNAP pomaga przedsiębiorcom w spełnieniu zapisów. 
 

Dodatkowe opcje przeglądania

​Wybór dysku twardego do QNAP

Dyski twarde WD
W dobie coraz popularniejszych rozwiązań serwerów NAS jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczy nie tylko wyboru odpowiedniego modelu serwera, ale także rodzaju dysk, jaki powinno się zainstalować w takim serwerze. 

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

  • Dotpay

Moduły światłowodowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Wkładka SFP 10GbE RJ45 100m

Wkładka SFP 10GbE RJ45 100m

499,00 zł
  • Dostępność: Oczekujemy
Wkładka SFP 10GbE RJ45 100m jest przeznaczony do niezawodnej transmisji internetowej z prędkością 10 Gbps na odległość do 100m. Moduły są kompatybilne z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP+ i wspierających standard IEEE…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Wkładka SFP+ 10GbE 850N MM 300m

Wkładka SFP+ 10GbE 850N MM 300m

199,00 zł
  • Dostępność: Mała ilość
Wkładka SFP+ 10GbE 850N MM 300m jest przeznaczony do niezawodnej transmisji światłowodowej z prędkością 10 Gbps na odległość do 300m. Transmituje dane za pomocą dwóch wielomodowych włókien światłowodowych na długości fali 850nm. Moduły są kompatybilne…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
EXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m

EXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m

199,00 zł
  • Dostępność: Oczekujemy
Kabel Direct Attach Cable 10Gbe Ethernet SFP+ o długości 3 metrów
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM

Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM

279,00 zł
  • Dostępność: Oczekujemy
Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM  jest przeznaczony do niezawodnej transmisji światłowodowej z prędkością 10 Gbps na odległość do 300m. Transmituje dane za pomocą dwóch wielomodowych włókien światłowodowych na długości fali 850nm. Moduły…
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka