1 » 2 » Switch TP-Link TL-SG1008PE3
Dlaczego my? sklepQNAP

QNAP eBook

alt
Wyjątkowy podręcznik dedykowany tym którzy chcą rozpocząć przygodę z serwerem QNAP

QNAP Rodo


25 maja 2018 - data wejścia w życie ustawy RODO. Dowiedz się jak QNAP pomaga przedsiębiorcom w spełnieniu zapisów. 
 

Dodatkowe opcje przeglądania

​Wybór dysku twardego do QNAP

Dyski twarde WD
W dobie coraz popularniejszych rozwiązań serwerów NAS jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczy nie tylko wyboru odpowiedniego modelu serwera, ale także rodzaju dysk, jaki powinno się zainstalować w takim serwerze. 

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

  • Dotpay
Switch TP-Link TL-SG1008PESwitch TP-Link TL-SG1008PESwitch TP-Link TL-SG1008PE
Switch TP-Link TL-SG1008PESwitch TP-Link TL-SG1008PESwitch TP-Link TL-SG1008PE

Switch TP-Link TL-SG1008PE

TP-Link

Dostępność: Oczekujemy

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier (Przedpłata na konto) - 15,00 zł
Kurier (Pobranie) - 20,00 zł
Kurier (Płatności On-Line) - 20,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 10,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Przesyłka elektroniczna - 0,00 zł

Numer katalogowy: TPL_SG1008PE

Kod producenta: TPL-SG1008PE

Stan magazynowy:

Kod EAN: 6935364021351

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 5 lat

Cena: 589,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Specyfikacja sprzętowa
  • Recenzje produktu (0)
QNAP SMB

Switch TP-Link TL-SG1008PE

TL-SG1008PE to 8 portowy przełącznik w którym wszystkie 8 portów obsługuje standard PoE+. Zapewnia możliwość łatwego rozszerzenia sieci przewodowej dzięki jednoczesnej transmisji danych i zasilania poprzez pojedyncze kable Ethernet. Przy łącznej mocy zasilania wynoszącej 124W (maksymalnie 30W na port), urządzenie może zasilić wiele urządzeń o wysokim poborze mocy, takich jak bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery IP lub telefony IP. Ponadto urządzenie jest wyposażone w innowacyjną technologię oszczędzania energii, dzięki której może zredukować pobór prądu o do ok. 75%.

Cechy wyjątkowe switcha TP-Link TL-SG1008PE:
  • 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s
  • 8 portów PoE+ umożliwiających transmisję danych i zasilania poprzez pojedynczy kabel
  • Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at; rozbudowa domowych i biurowych sieci
  • Innowacyjna technologia oszczędzania energii redukuje pobór prądu o do 75%*
  • Brak konieczności wstępnej konfiguracji urządzenia

* Rzeczywista oszczędność energii zależy od warunków użytkowania

CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Porty 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s z obsługą PoE+
(Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)
2 sloty SFP 1000Mb/s
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
100BASE-FX: Moduł SFP MMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Nie, 1 wentylator
Zasilanie 100-240V, 50/60Hz
Pobór mocy 136,6W (z PoE)
20,6WW (bez PoE)
Porty PoE+ (RJ45) Zgodność ze standardem 802.3af
8 portów PoE+
Moc zasilania PoE: 116W
Wymiary (S x G x W) 294 x 180 x 44 mm (11,6 x 7,1 x 1,7 cala)
WYDAJNOŚĆ
Wydajność przełączania 20Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 14,9Mp/s
Tablica adresów MAC 8K
Bufor pakietów 512KB
Ramki jumbo 9KB
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
VLAN Voice
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja portów - LACP (Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
LLDP(LLDP-MED)
Sieci VLAN Obsługa do 512 VLAN jednocześnie (z 4K VLAN ID)
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)
Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP
Bezpieczeństwo transmisji Port Security
DHCP Snooping
Wiązanie IP-MAC-Port
ARP Inspection
Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Ochrona przed atakami DoS
 
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Automatyczne ustawianie czasu: SNTP
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
Dual Image
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania T1500G-10MPS
Zasilacz
Instrukcja szybkiej instalacji
Płyta CD
Elementy do montażu w szafie
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję