» » Switch TP-Link TL-SG3216

Dodatkowe opcje przeglądania

Xopero QNAP Appliance centralnie zarządzany backup

Xopero
"Xopero QNAP Appliance" to dedykowane rozwiązanie dla dysków sieciowych marki QNAP, które pozwala łatwo i tworzyć kopie zapasowe, przywracać pliki oraz kompleksowo zarządzać wszystkimi procesami backupu w firmie.

​Wybór dysku twardego do QNAP

Dyski twarde WD
W dobie coraz popularniejszych rozwiązań serwerów NAS jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczy nie tylko wyboru odpowiedniego modelu serwera, ale także rodzaju dysk, jaki powinno się zainstalować w takim serwerze. 

WIRTUALIZACJA NA SERWERACH QNAP

alt
Virtualization Station - rewolucyjna aplikacja,pozwalająca na uruchomienie i korzystanie z dowolnego systemu operacyjnego (Windows, Linux, Unix, Android) na QNAP.

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

  • Dotpay
  • Sandander Consumer
Switch TP-Link TL-SG3216

Switch TP-Link TL-SG3216

TP-Link

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier (Przedpłata) - 15,00 zł
Kurier (Pobranie) - 20,00 zł
Kurier (Płatności On-Line) - 20,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 10,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Przesyłka elektroniczna - 0,00 zł

Numer katalogowy: TPL_SG3216

Kod producenta: TPL-SG3216

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 3 lata

Cena: 559,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Specyfikacja techniczna
  • Recenzje produktu (0)
QNAP SMB

TP-Link TL-SG3216

Urządzenie TP-LINK JetStream TL-SG3216 to zarządzalny przełącznik warstwy 2 wyposażony w 16 portów 10/100/1000Mb/s. Zapewnia wysoką jakość pracy, zaawansowaną obsługę funkcji QoS, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz funkcje zarządzania siecią w warstwie 2. Ponadto, przełącznik wyposażony jest w 2 sloty combo SFP umożliwiające bardziej uniwersalne wykorzystanie urządzenia w sieci. Jako przełącznik JetStream warstwy 2 stanowi oszczędne rozwiązanie do zastosowań w małych i średnich firmach. Urządzenie TL-SG3216 wspiera funkcje zarządzania ruchem sieciowym i ochrony sieci przed zagrożeniami. Wiązanie IP-MAC-Port-VID, oraz listy kontroli dostępu (ACL, od L2 do L4) chronią sieć przed takimi zagrożeniami, jak broadcast storm, ataki ARP oraz DoS (Denial-of-Service) itp. Funkcja Quality of Service (QoS, od L2 do L4) umożliwia kierowanie ruchem sieciowym zapewniając płynną i szybszą transmisję danych. Do zarządzania przełącznikiem służy przyjazny interfejs dostępny przez przeglądarkę internetową, konsola CLI lub wykorzystanie protokołów SNMP oraz RMON. Zapewnia to łatwą instalację i konfigurację ustawień przy mniejszych przestojach. Zarządzalny przełącznik L2 TL-SG3216 TP-LINK stanowi idealne rozwiązanie dla zespołów roboczych i oddziałów firmy wymagających ekonomicznego rozwiązania zapewniającego gigabitową transmisję.

Cechy wyjątkowe switcha TP-Link TL-SG3216:
  • Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port-VID, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, uwierzytelnianie 802.1X oraz Radius
  • Listy dostępu L2/L3/L4 QoS oraz obsługa protokołu IGMP zapewniają płynną transmisję dźwięku i przekaz wideo
  • Obsługa standardów SNMP, RMON oraz logowanie poprzez przeglądarkę internetową bądź linię poleceń zapewniają wydajne zarządzanie przełącznikiem

CECHY SPRZĘTOWE

Standardy i protokoły

IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,

IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,

IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p

Porty

16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s

Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)

2 porty Combo SFP 100/1000Mb/s*

1 port konsoli

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższy

do 100m

100BASE-FX:MMF,SMF

1000BASE-X: MMF, SMF

Bezwentylatorowy

Tak

Zasilanie

100~240VAC, 50/60Hz

Pobór mocy

Maksymalnie: 14,7W (220V/50Hz)

Wymiary (S x G x W)

440*220*44 mm (17,3*8,7*1,7 cali)

WYDAJNOŚĆ

Przepustowość

32Gb/s

Szybkość przekierowań pakietów

23,8Mp/s

Tablica adresów MAC

8k

Bufor pakietów

512KB

Ramki jumbo

10240B

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Funkcja Quality of Service

Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p

4 kolejki

Ustalenie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR

Limotowanie transmisji w zależności od portu, przepłytu danych

Voice VLAN

Cechy przełącznika warstwy 2

IGMP Snooping V1/V2/V3

Obsługa protokołu LACP (zgodnie ze standardem 802.3ad (do 8 grup,

8 portów na grupę)

Spanning Tree STP/RSTP/MSTP

Filtrowanie/ochrona BPDU

TC/Root Protect

Wykrywanie pętli zwrotnych

Kontrola przepływu danych (802.3x)

Sieci VLAN

Wsparcie standardu IEEE802.1Q, do 4096 VLAN oraz 4096 identyfikatorów VLAN

802.1Q/MAC/Protocol VLAN

GARP/GVRP

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)

Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p,

DSCP, VLAN ID

Time Range Based

Bezpieczeństwo transmisji

Wiązanie IP-MAC-Port-VID

Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (w zależności od portu, adresu MAC), Radius, Guest VLAN

Ochrona przed atakami DoS

Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI)

SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1

Zabezpieczenia portów

Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

IPv6

Dual IPv4/IPv6 stack

Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping

IPv6 neighbor discovery (ND)

Path maximum transmission unit (MTU) discovery

Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6

TCPv6/UDPv6

Zastosowania IPv6

DHCPv6 Client

Ping6

Tracert6 

Telnet(v6) 

IPv6 SNMP 

IPv6 SSH 

IPv6 SSL 

Http/Https 

IPv6 TFTP

Zarządzanie

Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI

SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK

Technologia Green TP-LINK

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82

Monitorowanie CPU

Port Mirroring

Synchronizacja czasu SNTP

Zintegrowany protokół NDP/NTDP

Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową

Diagnostyka: test VCT

Logi systemu, publiczne biblioteki MIB

INNE

Certyfikaty

CE, FCC, RoHS

Zawartość opakowania

Przełącznik;

Kabel zasilający;

Instrukcja szybkiej instalacji;

Płyta CD;

Elementy montażowe;

Gumowe podstawki

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
ostatnio oglądane produkty